Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

PHP Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /*******/*******/public_html/admin/controller/extension/currency/nbu.php on line 97


Recommended Posts

Добриий день.Сьогодні не зміг зайти в адмінку.Написало таку помилку PHP Warning:  DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /*******/*******/public_html/admin/controller/extension/currency/nbu.php on line 97.Відключив nbu.php.Зміг зайти в адмін.Що може бути?Напередодні в модулі unixml міняв настройки.Але нічого не прописував.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Начало файла должно иметь вид типа <?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>

Если вы делали изменения, то вероятно сохранили с ВОМ (Unicode Signature), поэтому  первым будет идти идентификатор, поэтому идет ошибка. Нужно сохранять , без сигнатуры.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

16.01.2024 в 13:34, esculapra сказал:

Начало файла должно иметь вид типа <?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>

Если вы делали изменения, то вероятно сохранили с ВОМ (Unicode Signature), поэтому  первым будет идти идентификатор, поэтому идет ошибка. Нужно сохранять , без сигнатуры.

Так я нічого не міняв.Як це можна виправити?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


16.01.2024 в 09:51, valico2525 сказал:

nbu.php

Как я понимаю, это котировки по НБУ. Походу они приходят в формате xml. Возможно получен коцнутый файл. Нужно посмотреть откуда он его качает и попробовать открыть в браузере ссылку.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

16.01.2024 в 16:27, valico2525 сказал:

Якщо в мене сайт не мультивалютний та я відключив nbu.php,нічого критичного не станеться,поки не розберусь з помилкою...

Так

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.