Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Замена фона на картинку


Recommended Posts

А ВРАТЬ не хорошо. Вопрос задан в час ночи и утром вам уже ответили!! При том что ответ спокойно ищется в поиске и не только по форуму. Так зачем вводить людей в заблуждение??

Ага это я что бы подловить одни и те же люди или нет :-). в ответ на 

Цитата

где в v 2.0.3.1 "Русская сборка" поменять фон на картинку

В стилях, Ватсон.

1. Что это за сборка (и почему бы не спросить у автора или на сайте автора)

2. Что там за шаблон

3. попробуйте по инструкции, она универсальна и вам подойдёт https://opencartforu...ra/?do=findComment&comment=176997

 

 

Так что без обид :-) бывает просто вокруг носа водят на одном форуме отвечают на другом забивают :-D 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Ну уж точно deim это не я. Так что ловить нечего! Никто водить за нос и не собирался я думаю. Просто вопрос настолько прост, что охото дать подзатыльник школьнику, чтобы шел учится в школу и учил учебник CSS  :-)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 10 months later...

Подскажите, а как возможно заменить фон не на одну картинку а по типу слайд-шоу, чтобы менялись на главной. И в разделах категорий просто была смена картинок?

Спасибо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.