Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

+ перед номером телефону


Recommended Posts

Отже, виникла така проблема. Клієнт на сайті вводить телефон у форматі 380ХХХХХХХХ, і відповідно мені такий приходить як в адмінку так і в лист адміну про нове повідомлення і відповідно я не можу подзвонити з такого формату номера. Хто підкаже як поставити перед номером "+". Я так розумію, що для пошти треба редагувати "\catalog\model\checkout\order.php". Але як правильно там вставити "+", щоб був клікабельний номер +380ХХХХХХХХ. Дякую за будь яку відповідь. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 11.12.2023 в 12:32, COBECTb11 сказав:

Ну а який у вас кошик? Як правило у всіх є галаштування, а всім вже зареестрованим виправити у БД

в мене ocstore 2.1. я міг у Simple змінити маску номеру на +380 або 097, але тоді автоматичні смс клієнтам не приходять при створенні замовлення.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


11.12.2023 в 15:26, voronlviv сказал:

в мене ocstore 2.1. я міг у Simple змінити маску номеру на +380 або 097, але тоді автоматичні смс клієнтам не приходять при створенні замовлення.

Якийсь дивний модуль по смс кам у вас, можливо тре його доробити? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 11.12.2023 в 16:39, COBECTb11 сказав:

Якийсь дивний модуль по смс кам у вас, можливо тре його доробити? 

це turbosms відправляє лише у форматі 380ХХХХХХХХХ, хіба пробую ще через +380..

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.