Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не работает сгенерированый xlsx файл в расширением export / import


Recommended Posts

Здравствуйте, есть json файл где есть информация про товары, цены, описание и т. д.

с помощью скрипта создал excel файл по примеру, но во время загрузки появляеться ошибка

 

Error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ''1',0,4524,1,NOW(),NOW(),NOW(),1,0,0,1,0,1,1,1,'0','1','0','1')' at line 1
Error No: 1064
INSERT INTO `oc_product` (`product_id`,`quantity`,`sku`,`upc`,`ean`,`jan`,`isbn`,`mpn`,`location`,`stock_status_id`,`model`,`manufacturer_id`,`image`,`shipping`,`price`,`points`,`date_added`,`date_modified`,`date_available`,`weight`,`weight_class_id`,`status`,`tax_class_id`,`viewed`,`length`,`width`,`height`,`length_class_id`,`sort_order`,`subtract`,`minimum`) VALUES (1,1,'1','1','1','1','1','1','1',1,'test',,'1',0,4524,1,NOW(),NOW(),NOW(),1,0,0,1,0,1,1,1,'0','1','0','1');

 

вижу в запросе есть пустой параметр , , но вроде все верно

прикрепляю сгенерированный xlsx файл
test.xlsx

 

 

 

Змінено користувачем bohdan9404
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 30.10.2023 в 21:17, bohdan9404 сказав:

Здравствуйте, есть json файл где есть информация про товары, цены, описание и т. д.

с помощью скрипта создал excel файл по примеру, но во время загрузки появляеться ошибка

 

Error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ''1',0,4524,1,NOW(),NOW(),NOW(),1,0,0,1,0,1,1,1,'0','1','0','1')' at line 1
Error No: 1064
INSERT INTO `oc_product` (`product_id`,`quantity`,`sku`,`upc`,`ean`,`jan`,`isbn`,`mpn`,`location`,`stock_status_id`,`model`,`manufacturer_id`,`image`,`shipping`,`price`,`points`,`date_added`,`date_modified`,`date_available`,`weight`,`weight_class_id`,`status`,`tax_class_id`,`viewed`,`length`,`width`,`height`,`length_class_id`,`sort_order`,`subtract`,`minimum`) VALUES (1,1,'1','1','1','1','1','1','1',1,'test',,'1',0,4524,1,NOW(),NOW(),NOW(),1,0,0,1,0,1,1,1,'0','1','0','1');

 

вижу в запросе есть пустой параметр , , но вроде все верно

прикрепляю сгенерированный xlsx файл
test.xlsx

Ось цей фрагмент

Цитата
,'test',,'1',0,4524

 

спробуйте замінити на 

Цитата
,'test','','1',0,4524

Там де пусте поле - поставте ''

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 31.10.2023 в 10:54, bogdan281989 сказав:

Ось цей фрагмент

 

спробуйте замінити на 

Там де пусте поле - поставте ''

добрий день, це не я створюю запит 

я використовую https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=17 що б імпортувати товари, але шаблон підтримує тільки excel тому я скриптом на python перетворюю json в excel і загружаю, а помилку видає вже розширення. я бачу що пусте полу manufacturer_id, але я не можу його знайти в листку

також прикріпляю ексель файл, який створюєть розширенням при експорті, і який працює

products-2023-10-28.xlsx

image.thumb.png.8887c00b7eef3949d19b22599c8b7ed8.png

Змінено користувачем bohdan9404
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.