Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не приходять повідомлення на mail про нові замовлення


Recommended Posts

Вітаю! Виникла проблема, перестали приходити повідомлення про нові замовлення, роботи ніякі на сайті не проводились, в адмінці можу подивитись тільки нові замовлення. В чому може бути проблема? пошта gmail, в папці Спам теж нічого про замовлення немає(

 

Допоможіть будь-ласка, може в кого була подібна проблема?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26.07.2023 в 23:36, coffee сказал:

Вітаю! Виникла проблема, перестали приходити повідомлення про нові замовлення, роботи ніякі на сайті не проводились, в адмінці можу подивитись тільки нові замовлення. В чому може бути проблема? пошта gmail, в папці Спам теж нічого про замовлення немає(

 

Допоможіть будь-ласка, може в кого була подібна проблема?

Можливо був лист на пошта@сайт.ua зі спамом, та його переадресовало на робочу наприклад гмило. Користувач г мила побачив спам, та ткнув його у спам... 

Тим самим відправивши у спам адресу пошта@сайт.ua сам цього не зрозумівши

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26.07.2023 в 23:36, coffee сказал:

Вітаю! Виникла проблема, перестали приходити повідомлення про нові замовлення, роботи ніякі на сайті не проводились, в адмінці можу подивитись тільки нові замовлення. В чому може бути проблема? пошта gmail, в папці Спам теж нічого про замовлення немає(

 

Допоможіть будь-ласка, може в кого була подібна проблема?

така ж проблема з'явилася
відправляйте листи через smtp

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

а покупцю на пошту лист приходить?

я у себе робив так, пошта від домена, пошта@сайт, на сайті треба налаштувати відправляти листи через smtp.

для пошти налаштувати SPF, DKIM, DMARC.

і перевірити оцінку через сервіс https://www.mail-tester.com/

після того як все це зробив оцінка була 9,3.

листи приходят і адміну і покупцю 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


27.07.2023 в 12:23, Vetlucky777 сказал:

пошта від домена, пошта@сайт, на сайті треба налаштувати відправляти листи через smtp.

для пошти налаштувати SPF, DKIM, DMARC.

тоже так сделал и мыло пошло

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

27.07.2023 в 12:23, Vetlucky777 сказал:

а покупцю на пошту лист приходить?

я у себе робив так, пошта від домена, пошта@сайт, на сайті треба налаштувати відправляти листи через smtp.

для пошти налаштувати SPF, DKIM, DMARC.

і перевірити оцінку через сервіс https://www.mail-tester.com/

після того як все це зробив оцінка була 9,3.

листи приходят і адміну і покупцю 

Так, покупцю приходить!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26.07.2023 в 23:36, coffee сказал:

Вітаю! Виникла проблема, перестали приходити повідомлення про нові замовлення, роботи ніякі на сайті не проводились, в адмінці можу подивитись тільки нові замовлення. В чому може бути проблема? пошта gmail, в папці Спам теж нічого про замовлення немає(

 

Допоможіть будь-ласка, може в кого була подібна проблема?

В мене колись була та сама халепа - на рівному місці перестала відправлятись пошта. Виявилось що пошта, коли викликалась функція mail, чомусь відправлялась ігноруючи DKIM, SPF та інші записи які БУЛИ налаштовані для домену, відправляючись від взагалі якогось лівого ip хостера і листи не проходили перевірку безпеки серверів. Маю думку що це через криволапкість налаштувань хостеру. Дякуючи забугорним друзям з англомовного форуму нарив такий фікс:

 

У Система - Налаштування - Пошта

"Поштовий протокол" залишаємо "Пошта"

У "Параметри функції mail" прописуємо 

-f [email protected]

де yourmail - відповідно ваш логін пошти, де yourdomain.ua - домен вашого сайту. Працює такий фікс здається тільки з поштою яка на вашому домені, створена у хостинг панелі. Мені допомогло тоді^_^

 

 

Змінено користувачем paulkouls
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


27.07.2023 в 20:31, paulkouls сказал:

В мене колись була та сама халепа - на рівному місці перестала відправлятись пошта. Виявилось що пошта, коли викликалась функція mail, чомусь відправлялась ігноруючи DKIM, SPF та інші записи які БУЛИ налаштовані для домену, відправляючись від взагалі якогось лівого ip хостера і листи не проходили перевірку безпеки серверів. Маю думку що це через криволапкість налаштувань хостеру. Дякуючи забугорним друзям з англомовного форуму нарив такий фікс:

 

У Система - Налаштування - Пошта

"Поштовий протокол" залишаємо "Пошта"

У "Параметри функції mail" прописуємо 

-f [email protected]

де yourmail - відповідно ваш логін пошти, де yourdomain.ua - домен вашого сайту. Працює такий фікс здається тільки з поштою яка на вашому домені, створена у хостинг панелі. Мені допомогло тоді^_^

 

 

Щиро вдячний за коментар! Можливо комусь допоможе Ваш варіант) в мене проблема зникла так само несподівано як і з'явилася! Все стало працювати як і раніше, хоч нічого і не змінював...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.