Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Доработка шаблона ShowCase octemplates, ocStore 3.0.3.7


Recommended Posts

Необходимо внедрить кнопку "Купить" в категориях и модулях, где выводится данные элементы, вместо стокового вывода "-1+ Иконка корзины".

Сайт https://era.in.ua/

Доработка на субдомене с переносом результата на основной, указанный выше сайт и обязательный контроль мобильной версии.

Некий пример на субдомене есть https://shop.era.in.ua/ua/kozhgalantereya-ua/, но у меня не хватает знаний и времени.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Первая попытка была провальной, вспоминать не хочется, моя вина, что вышел за рамки форума и перешли в телеграмм, ладно, бог судья "первому"...

Хочу выразить благодарность специалисту @creoton за мгновенную и качественную работу, мои все пожелания воплощены в жизнь.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


05.08.2023 в 17:32, omega2 сказал:

Первая попытка была провальной, вспоминать не хочется, моя вина, что вышел за рамки форума и перешли в телеграмм, ладно, бог судья "первому"...

Хочу выразить благодарность специалисту @creoton за мгновенную и качественную работу, мои все пожелания воплощены в жизнь.

 

Спасибо! С вами тоже комфортно работать - все быстро и понятно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.