Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не спрацьовує event з трігером на видалення товару "admin/model/catalog/product/deleteProduct/before"


Recommended Posts

Створив event з реакцією на видалення товару (трігер "admin/model/catalog/product/deleteProduct/before").
Але нічого не відбувається, мій метод не викликається при настанні події. 

До речі, з трігером "admin/model/catalog/product/deleteProduct/after" все працює. При before десь затикається.

 

Тестував на "чистій" оригінальній збірці OpenCart 3.0.3.8 без інших розширень. Вимикав інші event'и - ніяких змін.
Якщо хтось стикався - буду радий за підказку. Якщо знайду рішення сам - напишу для інших.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Странно, у меня работает

Для отладки смотрите в ... параметры вызова метода (например -количество)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 11.04.2023 в 21:13, chukcha сказав:

Для отладки смотрите в ... параметры вызова метода (например -количество)

Ви праві. Третій параметр зайвий. Так як у мене універсальний метод і для before і для after, то було три вхідних параметри. Додав третьому дефолтне значення і все запрацювало. 

Проблема вирішена.
Дякую за підказку!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.