Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблема с периодическим зависание сайта


Recommended Posts

Здравствуйте, есть проблема с периодическим зависание магазина. Зависает и сайт и админка, после отвисания сайт работает идеально, но через какое-то время может зависнуть опять. Не можем понять, куда смотреть. То ли проблема у хостинга, то ли у самого сайта. Если кто-то готов взяться за анализ и исправление - пишите, сайт скину в лс

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


30.03.2023 в 22:13, markimax сказал:

Доброго
А ви часом не "чистите" так званий "кеш зображень"?

я уже всё пробовал) но даже если не чистить, может появиться зависание

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Сталкивался с таким. У хостера нода зависала вся, т.к. у меня на этой же ноде были другие сайты на других аккаунтах и это было легко проверить. Попросите хостера перенести сайт на другую ноду.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


30.03.2023 в 22:29, Etegro сказал:

Сталкивался с таким. У хостера нода зависала вся, т.к. у меня на этой же ноде были другие сайты на других аккаунтах и это было легко проверить. Попросите хостера перенести сайт на другую ноду.

Так, буває такє. Сусіди вони "такі".

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

30.03.2023 в 22:29, Etegro сказал:

Сталкивался с таким. У хостера нода зависала вся, т.к. у меня на этой же ноде были другие сайты на других аккаунтах и это было легко проверить. Попросите хостера перенести сайт на другую ноду.

спасибо, помогло

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.