Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Хочу сменить retailcrm на аналогичную


vimpel77

Recommended Posts

Всем привет!
Уже давно и плотно работаю с retailcrm, но по политическим соображениям хочу сменить на что-то украинское\западное.

Ищу crm максимально похожую в плане обработки заказов и в тоже время гибкую, не требующее дорогостоящих доработок.

 

Будет 2-3 пользователя, больших решений не нужно, порядка 100-300 заявок в месяц.


Делитесь опытом, коллеги

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@vimpel77 Вам краще подивитися демки різних crm і обрати те що вам підійде. Можете переглянути Perfectum

Або соь перелік https://vlada-rykova.com/ua/crm-sistemy/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

salesforce, perfectum - вони як раз мають модулі для опенкарт, тому доробити коннект буде не важко. 

Змінено користувачем niger
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Демки я дивився, мене цікавлять живі відгуки. CRM зараз дуже багато, а щоб реально потестувати - треба хоча б тиждень попрацювати в кожній

 

Попередньо придивляюсь до salesdrive

 

Змінено користувачем vimpel77
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.