Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не работает кнопка "в корзину"


Recommended Posts

Всем добрый день подскажите пожалуйста где копать, не работает кнопка в корзину в карточке товара, причем в категории работает если под товаром нажать в корзину а в товаре нет. 
https://camsecurity.com.ua/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Відключіть модифікатор який вам міняє кнопку в залежності від кількості товару на складі - він або невірно встановлений або просто кривий.

Після відключення оновіть кеш модифікаторів і перевірте.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

А в налаштуваннях магазину відключіть показ помилок, залиште тільки запис. Це не вирішить проблему, але.. так треба)

І варез повидаляйте, а то не тільки кнопка перестане працювати, а і магазин може ляпнути

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

У вас есть синтаксические ошибки в коде js и в php ещё есть.

 

} elseif (a<= 5){

 

<b>Notice</b>: Undefined variable: product in <b>system/storage/modification/catalog/view/theme/bestshop/template/product/product.tpl</b> on line <b>742</b><b>Notice<

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 5 months later...

Столкнулся тоже с этой проблемой, после установки и настройки официального модуля PayPal на OC 3, не добавляется товар в корзину со страницы товара, с категории и с главной - добавляется. Как можно это исправить?

 

 

error.png

 

Я новичок, пытался гуглить эту ошибку, но ничего толкового по Opencart не нашел.

Змінено користувачем esunya
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Судя по всему PayPal хочет мне на страницу товара закинуть свою кнопку, а тема этого не хочет?

Я отключить отображение кнопок Paypal на страницах Product, оставил только Checkout. Как пофиксить?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Судя по всему PayPal хочет мне на страницу товара закинуть свою кнопку, а тема этого не хочет?

Я отключить отображение кнопок Paypal на страницах Product, оставил только Checkout. Как пофиксить?

 

throw new Error("SDK Validation error: 'Please pass a value for query param: components'" );

/* Original Error:

Please pass a value for query param: components (debug id: f899471a7814a)

*/
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.