Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

После логина в админке - error500


Recommended Posts

Добрый день!

Жил был магазинчик, просто для показа цен и товара клиентам, нагрузки практически нет... но вот пришло время обновить цены, а в админку зайти не могу... 
Сразу скажу, права на все файли стоят 755 (пробовал менять на 777 - нет резульатата)
Лог показывает такое сообщение:
 

PHP Fatal error:  Uncaught Exception: Error: Could not load model localisation/currency! in /var/www/air.agafon.net/storage/modification/system/engine/loader.php:89\nStack trace:\n#0 /var/www/air.agafon.net/html/admin/controller/common/dashboard.php(91): Loader->model('localisation/cu...')\n#1 /var/www/air.agafon.net/storage/modification/system/engine/action.php(79): ControllerCommonDashboard->index()\n#2 /var/www/air.agafon.net/html/admin/controller/startup/router.php(26): Action->execute(Object(Registry), Array)\n#3 /var/www/air.agafon.net/storage/modification/system/engine/action.php(79): ControllerStartupRouter->index()\n#4 /var/www/air.agafon.net/html/system/engine/router.php(67): Action->execute(Object(Registry))\n#5 /var/www/air.agafon.net/html/system/engine/router.php(56): Router->execute(Object(Action))\n#6 /var/www/air.agafon.net/html/system/framework.php(165): Router->dispatch(Object(Action), Object(Action))\n#7 /var/www/air.agafon.net/html/system/startup.php(104): require_once('/var/www/air.ag...')\n#8 /var/www/air.agafon.ne in /var/www/air.agafon.net/storage/modification/system/engine/loader.php on line 89, referer: https://air.agafon.net/admin/index.php?route=common/dashboard

Я понимаю что проблема с модулем currency! но вот что с ним сделать ума не приложу, везде где написано он лежит, собственно файл.. а что он от меня проклятый хочет - не могу понять.

Кто может помочь, буду благодарен.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 30.05.2022 в 15:16, spectre сказав:

файл закачайте

Если вы мне подскажите какой файл и куда... просто везде по этим адресам лежат все файлы включая currancy.php
просто если с ним что-то нитак то где взять нужный и куда положить.. понимаю что вопросы уж совсем, но я перепробовал его и удалять и возвращать...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 30.05.2022 в 16:25, Agafon сказал:

Если вы мне подскажите какой файл и куда... просто везде по этим адресам лежат все файлы включая currancy.php
просто если с ним что-то нитак то где взять нужный и куда положить.. понимаю что вопросы уж совсем, но я перепробовал его и удалять и возвращать...

 

admin model localisation currency. php

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.