Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Настроить автовыгрузку с сайта cms Opencart на авито с помощью модуля, который уже установлен


Recommended Posts

Здравствуйте. 
У меня есть сайт autodoping.ru на cms opencart, с которого выгружаю на авито с помощью модуля. И сейчас у него плохо работает автовыгрузка на авито, выгружаются не все товары. Какой то сбой в работе модуля или я что то неправильно настроил. Раньше выгружалось 4300 товаров, а сейчас где то 3000 на авито размещено и они уже не актуальны и не обновляются. И я проверяю ссылку на авито, а она показывает, что некорректна. Помогите разобраться с выгрузкой в моём модуле на авито или помогите найти новый модуль для автовыгрузки для движка opencart

Модуль, который у меня сейчас установлен: AvitoFeed 1.8.1 и скачен с сайта opencartforum.com. Мой программист болеет и из за этого не могу сам настроить что нужно

Змінено користувачем Pavel91
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.