Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как узнать на каком шаблоне сделан сайт


ViktoriiaVin

Recommended Posts

4 минуты назад, ViktoriiaVin сказал:

да, пусть есть, но я не нашла такой шаблон

 

мб потому что сделан на дефолтном шаблоне и переименован? не думали о таком?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

и что это значит? я не в курсе таких моментов, сейчас мы хотим освежит немного сайт по дизайну и добавить модули, и хотелось бы перед настройкой узнать что за шаблон был использован.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 часа назад, ViktoriiaVin сказал:

и что это значит? я не в курсе таких моментов, сейчас мы хотим освежит немного сайт по дизайну и добавить модули, и хотелось бы перед настройкой узнать что за шаблон был использован.

 

То что легко можно скрыть в самом магазине, зачастую проблематично сделать в админке.

Начните поиски с админки.

Есть ли у шаблона  панель настроек? Какие то дополнительные модули , может даже имеющие в названии упоминание friendly ?......

Хотя это может быть и вёрстка сделанная под заказ, аналогов которой нет в свободном доступе.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.