Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как мне создать на сайте ссылку на прайс лист в формате xml или yml?


SegoMr

Recommended Posts

Здравствуйте.

Помогите, пожалуйста, разобраться. Поступило предложение от сайта aport.ru разместить свой товар на их сайте. Просят предоставить ссылку на моем сайте на прайс-лист в формате xml или yml. Как мне это сделать, есть какое-нибудь дополнение для этого? Или может в самом opencart-1.5.4 можно сделать такую ссылку. Может была такуя тема в форуме? Поделитесь, пожалуйста.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Здравствуйте.

Помогите, пожалуйста, разобраться. Поступило предложение от сайта aport.ru разместить свой товар на их сайте. Просят предоставить ссылку на моем сайте на прайс-лист в формате xml или yml. Как мне это сделать, есть какое-нибудь дополнение для этого? Или может в самом opencart-1.5.4 можно сделать такую ссылку. Может была такуя тема в форуме? Поделитесь, пожалуйста.

Модуль импорта экспорта в Яндекс-Маркет отлично подойдёт.

Кстати не только для апорта, но и в раздел "товары и цены" того же яндекса.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Модуль импорта в Яндекс-Маркет отлично подойдёт.

Кстати не только для апорта, но и в раздел "товары и цены" того же яндекса.

Спасибо. Посмотрю сейчас. Для ОС-1.5.4 подходит?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Спасибо. Посмотрю сейчас. Для ОС-1.5.4 подходит?

Да. Вот этот https://opencartforum.com/files/file/425-%D1%8F%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%82-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-ocstore-153/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Посмотрел, закачал, установил. Проверил на Яндекс-Маркет выдает:

Предупреждение: Кодировка XML не определена (строка 0, столбец 0)

Фатальная ошибка: Ошибка парсинга XML: Error parsing XML feed: Unknown element 'html' (строка 2, столбец 6)

Чтобы это значило?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.