Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Непонимаю как внести данные в таблицу для двух языков


Recommended Posts

Привет ребята! 
Никогда такого не делал, и не знаю как сделать.
Этот пример предназначен для внесения данных двум языкам с ID 1 и 3.
Но будет вывод двух выпадающих списков для двух языков.

А как сделать вывод одного выпадающего списка который внесет данные двум языкам одним выбором?

 

{% for language in languages %}
<select name="sort" class="form-control">

<option value="" {{sort['sort_order'] is empty ? 'selected="selected"' : '' }}>Выберите опцию</option>

<option value="1" {{ sort[language['language_id']]['sort_order'] is not empty and sort[language['language_id']]['sort_order'] == '1' ? 'selected="selected"' : '' }}>Параметр 1</option>

<option value="2" {{ sort[language['language_id']]['sort_order'] is not empty and sort[language['language_id']]['sort_order'] == '2' ? 'selected="selected"' : '' }}>Параметр 2</option>

</select>
{% endfor %}

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


36 минут назад, DMac сказал:

А как сделать вывод одного выпадающего списка который внесет данные двум языкам одним выбором?

написать свой код.

В чем проблема потестировать?? Во первых никто не в курсе что у вас там под капотом творится, во вторных более развернуто опишите что вы хотите получить в итоге

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Venter сказал:

написать свой код.

В чем проблема потестировать?? Во первых никто не в курсе что у вас там под капотом творится, во вторных более развернуто опишите что вы хотите получить в итоге

В итоге, я хочу получить один выпадающий список.

Сейчас выводиться два списка под каждый язык

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.