Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Установка Ocstore 1.5.4.1.


Recommended Posts

Помогите чайнику!

При установки на хостинг делаю всё по инструкции, заливаю, распаковываю. Всё хранится в папке мой сайт/upload.

Если пытаюсь провести установку через мой сайт/upload/install, то всё ОК, магазин устанавливается, но работает по ссылке мой сайт/upload

Если переношу все папки из папки upload в корень, т.е. напрямую в папку мой сайт, то при устаноке захожу на мой сайт/install и выдается это "The specified CGI application misbehaved by not returning a complete set of HTTP headers."

Хочу чтобы магазин открывался по ссылке мой сайт/, а не мой сайт/upload

Объясните, пожалуйста, что делаю не так.

P.S. это моё первое общение с интернет-магазинами.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


делала и так, из папки upload переношу все папки в корень сайта, папку удаляю

и так, распаковываю на компе и по ftp переношу папки (admin, config и т.д.) отдельно в корень

результат один и тот же "The specified CGI application misbehaved by not returning a complete set of HTTP headers."

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


попробывала ради интереса перекачать во вновь созданную папку store, опять с установкой проблем нет, т.е. установка начинается по ссылке мой сайт/store/install

это проблема хостинга?

почему когда всё лежит в корне такая фигня вылезает?

можно ли сделать так, чтобы после установки переписать путь с мой сайт/ store на просто мой сайт?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.