Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Какие выбрать платежные системы!?


glka

Recommended Posts

Добрый вечер. Поставил недавно движок ocStore Version 1.5.4.1. Купил дизайн для него. И Сталкнулся с такой вещью, что не могу выбрать модуль платежной системы. На форуме такой выбор от разных пользователей. Решил установить модуль для яндекс денег. И тут же наткнулся на косяк обхода платежа. Потом решил почитать коментарии и потом чуть мозг не взорвался =)) Вообщем хотел узнать какими Вы пользуетесь модулями...поделитесь опытом =)) Нужен выбор платежа для qiwi вроде нашел там версии v1.7 надеюсь что нормальный =)) Нужен типа робокассы что та, для visa sms оплаты думаю понятно. Для Яндекса и webmoney. А так же модули доставки EMS. Спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 year later...

"Единая касса" вроде как украинская, или я ошибаюсь?

Судя по контактам - российская

http://www.w1.ru/map/about/contact/

Украинская, если не ошибаюсь, Интеркасса.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.