Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Заголовок H1 в OpenCart 3.0.3.2 (rs.1)


Recommended Posts

Сейчас в OpenCart 3.0.3.2 (rs.1) заголовком H1 считается наименование товара и категории.

Хочу чтобы было как в Ocstore3 - отдельное поле для заполнения тега H1 товарах и категориях.

Как это можно реализовать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Только что, Fireworks сказал:

Сейчас в OpenCart 3.0.3.2 (rs.1) заголовком H1 считается наименование товара и категории.

Хочу чтобы было как в Ocstore3 - отдельное поле для заполнения тега H1 товарах и категориях.

Как это можно реализовать?

там есть модуль  для этого

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


23 минуты назад, AlexProger сказал:

Гляньте тут

 

Здравствуйте. Спасибо. Подскажите пожалуйста как именно выполнить пункт инструкции: В архиве лежит install.sql - выполните содержимое для вашей БД

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 months later...

ребятки, это всё здорово, тоже сталкивался с такой проблемой, но покупал платный модуль

в итоге: установил хорошо, всё вроде супер, но после проверки на оптимизацию: два заголовка Н1 (т.е. старый заголовок никуда не делся, и ещё добавился дополнительный)

проверьте этот момент

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.