Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

куда вставить canonical нужно?


26rus

Recommended Posts

Скачать виде стилей сделать....

 

43 минуты назад, 26rus сказал:

Хотел бы у вас узнать, как на ссылки везде в ocstore 3.0.2 сделать так, чтобы выводили все ссылки в canonical? очень буду благодарен!

Почему  практический каждый ваш вопрос , выглядит как набор слов в случайном порядке....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Tom сказал:

Скачать виде стилей сделать....

 

Почему  практический каждый ваш вопрос , выглядит как набор слов в случайном порядке....

ок, объясняю

У меня есть блог, а от яндекс вебмастер он выводит блог в дубли с одинаковыми названием то-есть дубли ссылок, проверил исходник, там нету тега вообще canonical, который решает как раз таки и мою проблему. Только не пойму, куда вставить rel canonical ? чтобы решить проблему с блогом и не было дублей от вебмастера яндекса. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


16 минут назад, 26rus сказал:

ок, объясняю

У меня есть блог, а от яндекс вебмастер он выводит блог в дубли с одинаковыми названием то-есть дубли ссылок, проверил исходник, там нету тега вообще canonical, который решает как раз таки и мою проблему. Только не пойму, куда вставить rel canonical ? чтобы решить проблему с блогом и не было дублей от вебмастера яндекса. 

Купите нормальный модуль блога

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, 26rus сказал:

ок, объясняю

У меня есть блог, а от яндекс вебмастер он выводит блог в дубли с одинаковыми названием то-есть дубли ссылок, проверил исходник, там нету тега вообще canonical, который решает как раз таки и мою проблему. Только не пойму, куда вставить rel canonical ? чтобы решить проблему с блогом и не было дублей от вебмастера яндекса. 

неужели погуглить лень, намного быстрее бы нашли ответ

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Venter сказал:

неужели погуглить лень, намного быстрее бы нашли ответ

да ща куплю модуль full index надеюсь проблема решится)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.