Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Защита от дос атак


Magazinufedora

Recommended Posts

Здравствуйте. В  последнее время  примерно с год приходят заказы от людей которые не существуют. Таких как сара конор, евгений коваленко и т.д. Телефоны конечно же отключены. Я так понимаю что это дос атаки. Кто может помочь в решении данного вопроса?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


19 минут назад, Magazinufedora сказал:

Здравствуйте. В  последнее время  примерно с год приходят заказы от людей которые не существуют. Таких как сара конор, евгений коваленко и т.д. Телефоны конечно же отключены. Я так понимаю что это дос атаки. Кто может помочь в решении данного вопроса?

Это может ваши программисты тестируют сайт ))):)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


27 минут назад, Magazinufedora сказал:

Здравствуйте. В  последнее время  примерно с год приходят заказы от людей которые не существуют. Таких как сара конор, евгений коваленко и т.д. Телефоны конечно же отключены. Я так понимаю что это дос атаки. Кто может помочь в решении данного вопроса?

это не дос атака а спам заказы, создайте обманку для ботов и не парьтесь

пример

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Magazinufedora сказал:

Я так понимаю что это дос атаки.

это не досы. дос-атаки проводяь с целью положить сайт. в данном случае от таких заказов защититься нельзя, потому что это явно не бот. впрочем, можно включить обязательную регистрацию, или подтверждение заказа после веификации емаил.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.