Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Настройка + дописать яндекс маркет


Recommended Posts

Нужно мне настроить чтобы в оформление заказа выбирался список ПВЗ этого модуля https://opencartforum.com/files/file/8566-sdek-dostavka-obmen/ и карту яндекс также подключить API.

2. Настроить также этот модуль https://opencartforum.com/files/file/8566-sdek-dostavka-obmen/ именно "ОБМЕН СДЭК" чтобы все работало гениально.

3. Написать код, чтобы в яндекс маркет выгружался % от товара который я укажу через админку (подробно распишу в лс кто возьмется)

Оплата по договоренности!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Нужна доставка чтобы считалось так, если клиент до 5кг набирает на сумму свыше 2500 рублей, то доставка бесплатная, если свыше 5кг и сумма если превысит 2500 рублей то начиная от 100 руб и за каждый 1кг по 20 рублей начислять сверху это к примеру 120 рублей, 140 рублей и так далее. А если сумма заказа меньше 2500 рублей и набирает до 5кг, то доставка 100 рублей! 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


UP!

3. Написать код, чтобы в яндекс маркет выгружался % от товара который я укажу через админку (подробно распишу в лс кто возьмется)

Это сделали уже) Остальное актуально!!!

Змінено користувачем 26rus
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.