Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Убрать кнопки +/- для некоторых категорий


Tobolskiy

Recommended Posts

Добрый вечер. Подскажите, как можно спрятать кнопки количества +/- в карточке товара для некоторых категорий.

Стандартными средствами понимаю что никак, но возможно каким то кодом в product.tpl, определяя группы по ID

 

 

спасибо не равнодушным))

Змінено користувачем Tobolskiy
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


я знаю как :-D

 

есть один модуль, я его юзаю для вывода стены категорий сторонним модулем каегорий ) 

 

с помощью этого модуля хоть вообще в одном товаре конкретном можно любые изменения делать, но нужно немножко подружиться с tpl, но и функционал расширят оч хорошо магазина) 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13 часов назад, test1986 сказал:

я знаю как :-D

 

есть один модуль, я его юзаю для вывода стены категорий сторонним модулем каегорий ) 

 

с помощью этого модуля хоть вообще в одном товаре конкретном можно любые изменения делать, но нужно немножко подружиться с tpl, но и функционал расширят оч хорошо магазина) 

 

 

сообщение получил в личку, гляну этот модуль, немного усложняет и нагружает лишним конечно, но возможно как вариант. спасибо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.