Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Нужно вывести кнопку в карточке


Recommended Posts

Привет. Думаю модуль использовать или будет проще вывести кнопку для партнерской ссылки. 

 например, если партнёрскую ссылку вставляем, то кнопка "в корзину" исчезала с карточки. А кнопка с партнерской ссылкой появлялась и т.п.

Может кто уже делал такое? 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 часа назад, Ivanpetr сказал:

Привет. Думаю модуль использовать или будет проще вывести кнопку для партнерской ссылки. 

 например, если партнёрскую ссылку вставляем, то кнопка "в корзину" исчезала с карточки. А кнопка с партнерской ссылкой появлялась и т.п.

Может кто уже делал такое? 

 

 

Выбор зависит от того, сколько и как партнерских ссылок загружать.

Выше советовали модуль + есть еще отличный модуль, который позволяет ставить множество партнерских ссылок - https://prnt.sc/11nmz0i

 

Есть вариант использовать поле location, куда ставить партнерскую ссылку, которая будет "сигнализировать" кнопке купить, что есть ссылка, значит, нужно отправлять на партнера, ссылки нет - в корзину.

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.