Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

16.06.2024 в 06:24, nikod сказал:

Viber ждем очень)

Модуль підтримує публікацію у канали Viber. Наголошую, саме у КАНАЛИ Viber

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

16.06.2024 в 14:09, nikod сказал:

Как понять каналы? Не совсем понимаю...

в вайбері є групи-спільноти, а є канали, це різне. В звичайні групи вайбер не публікується, тільки в канали на скільки я зрозумів

 

  • +1 3
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


16.06.2024 в 14:12, Vfrcbv83 сказал:

в вайбері є групи-спільноти, а є канали, це різне. В звичайні групи вайбер не публікується, тільки в канали на скільки я зрозумів

 

Понял.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


16.06.2024 в 14:12, Vfrcbv83 сказал:

в вайбері є групи-спільноти, а є канали, це різне. В звичайні групи вайбер не публікується, тільки в канали на скільки я зрозумів

 

так, все вірно...

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Налаштування публікації постів у КАНАЛИ Viber може бути 3-х видів:

1. Назва товару + опис товару перші 5000 символів;

2. Назва товару + перше фото товару;

3. Назва товару + посилання на товар (фото товару підтянеться автоматично).

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...
20.06.2024 в 15:46, S_A_P сказал:

Налаштування публікації постів у КАНАЛИ Viber може бути 3-х видів:

1. Назва товару + опис товару перші 5000 символів;

2. Назва товару + перше фото товару;

3. Назва товару + посилання на товар (фото товару підтянеться автоматично).

Доброго дня, було б непогано щоб Ви скріни прикріпили як буде виглядати пулікація в каналі у різних варіантах. Тому що принципово для нас і фото і опис , тому хотілося б подивитися як буде виглядати перед тим як придбати доповнення. Дякую.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


05.07.2024 в 13:35, Vfrcbv83 сказал:

Доброго дня, було б непогано щоб Ви скріни прикріпили як буде виглядати пулікація в каналі у різних варіантах. Тому що принципово для нас і фото і опис , тому хотілося б подивитися як буде виглядати перед тим як придбати доповнення. Дякую.

Вітаю

Так, вибачте, що відразу не показав вигляд постів....

 

1. Назва товару + опис товару перші 5000 символів (кількість символів може бути і менша);

Screenshot-2024-07-05-15-01-03-610-com-v

 

2. Назва товару (до назви товару можем додати, до прикладу, короткий опис, ціну, але кількість символів повина становити не більше як 768) + перше фото товару;

Screenshot-2024-07-05-15-02-00-306-com-v

 

3. Назва товару (тут, до прикладу, до назви товару було додано короткий опис та ціну, але кількість символів повина становити не більше як 120) + посилання на товар (фото товару підтянеться автоматично, по кліку на посилання нижче фото перезодить на сторінку товару).

Screenshot-2024-07-05-15-02-36-019-com-v

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Дякую, тепер виникло ще таке питання, напишу тут а не в особисті, можливо ще кому буде актуально. 

Чи можливо зробити так що назву товару підтягувало з іншого місця, не знаю як правильно сказати. Тобто в базі даних для кожного товару додати ячейку типу "name_viber" яка не буде показуватися на сайті але я зможу заповнювати при додаванні товару наприклад : Модель-1010, діагональ від 10 до 19", ціна 100 $. ну і інше і посилання на товар з підгрузкою картинки. Думаю Ви зрозуміли принцип, а то якщо для вайбера редагувати назву товару то і на сайті буде не так як хотілось, а в вайбері вже буде так як виходить. Всеодно потрібно під нього назву товару всього налаштовувати і редагувати а так краще згенерувати окремо

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


06.07.2024 в 11:35, Vfrcbv83 сказал:

Дякую, тепер виникло ще таке питання, напишу тут а не в особисті, можливо ще кому буде актуально. 

Чи можливо зробити так що назву товару підтягувало з іншого місця, не знаю як правильно сказати. Тобто в базі даних для кожного товару додати ячейку типу "name_viber" яка не буде показуватися на сайті але я зможу заповнювати при додаванні товару наприклад : Модель-1010, діагональ від 10 до 19", ціна 100 $. ну і інше і посилання на товар з підгрузкою картинки. Думаю Ви зрозуміли принцип, а то якщо для вайбера редагувати назву товару то і на сайті буде не так як хотілось, а в вайбері вже буде так як виходить. Всеодно потрібно під нього назву товару всього налаштовувати і редагувати а так краще згенерувати окремо

 

Не потрібно створювати нове поле в базі, просто потрібно задати шаблон, як Ви задавали його для інших соц мереж... Головне, щоб цей шаблон містив  текст в межах дозволених символів.

А якщо Вам потрібно вивести якесь поле з бази, то скористайтесь шорткодом {cf_KEY}

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • S_A_P changed the title to SAP - Social Auto Post (Публикация товаров в социальные сети) [Поддержка]

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.