Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не устанавливаются модули в OCstore 2.3.0.2.4 (JSON position at 0)


Recommended Posts

Скрин ошибки

 

Здравствуйте, недавно только начал изучение Opencart, скачал сборку OCstore 2.3.0.2.4

Пытался установить модуль, практически не один модуль не устанавливается через стандартную установку дополнений OCMOD, все время пишет эту ошибку.

Все тестирую на локальном сервере XAMPP, пытался и другие модули установить - не удалось, стоит FIX (Local copy OCMOD)

 

Пытался установить через VQMOD, установил, но модули не активные, какие-то выводятся на разделе "Дополнения", а какие-то вовсе нет.

 

Наверно для опытных пользователей это понятная проблема, но я лично пока не могу разобраться и буду рад любой помощи!

Спасибо за уделённое время!

Screenshot_1.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


28 минут назад, Shniz сказал:

 

 

Если не ошибаюсь вам нужно включить zip расширение для php, использовать VQMOD для 2 версии не лучшая затея.

Змінено користувачем antiuser
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13 часов назад, antiuser сказал:

 

Если не ошибаюсь вам нужно включить zip расширение для php, использовать VQMOD для 2 версии не лучшая затея.

Просто некоторые модули, которые мне требуются устанавливаться через VQMOD, но буду знать теперь)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.