Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Вывод опции без базовой цены


Recommended Posts

Всем привет сделал вывод кнопок,  в первом варианте у меня сумируется базовая цена и цена опции.Я добавил префикс "=" .  и теперь по нажатию на кнопку купить в опции, всегда в корзину попадает базовая цена а не цена опции.Где добавить код надо чтобы  вкорзину попадала цена опции?Видимо я что то где не дописал...

спасибо!

4Z93PuQR1V.png

Of2IgUXFZd.png

Змінено користувачем Dimusik
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Подскажите, как добавить префиксы (*, /) в опцию, чтобы они были во всплывающем списке? Вроде бы добавил пару строчек в код аналогично префиксу  "+", но в админке они все равно не отражаются?   

 

пс. я знаю, что еще нужны будут правки других местах: в библиотеке (cart.php) и в этом же файле в строчках, отвечающих за добавление значения. Но мне хотя бы понять, почему префиксов нет во всплывающем списке :) 

 

 

префиксы в опциях.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.