Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

переход магазина на опенкарт - вопрос


Recommended Posts

Можно все что хотите перенести. Цена зависит от многих факторов (дизайн, структура, кол-во контента и т.д). Могу с удовольствием перенести без предоплат)))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


5 minutes ago, anton78 said:

подскажите, в чем разница между ocstore.com и opencart

Ocstore - (в двух словах) Локализированная и модернизированная версия движка opencart

Opencart - голый и чистый движек 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, Spresscode сказал:

Можно все что хотите перенести. Цена зависит от многих факторов (дизайн, структура, кол-во контента и т.д). Могу с удовольствием перенести без предоплат)))

А че с репутацией то ?)))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, anton78 сказал:

а может есть где мануал, как можно самому перенести базу данных?

 

Только БД перенести? Смотрите уроки по работе c БД в phpmyadmin и переносите. Возможно отделаетесь только переименовыванием столбцов и таблиц.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

да думаю что обойдется только базой данных, шаблон старый не нужен. у Ocstore намного больше шаблонов, чем у VSupport CMS (бывшей chopcms), там только дефолтный шаблон и все.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


скорее всего там базы сильно будут отличаться, как вариант, можно спарсить всю информацию и перенести на opencart

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


я вам могу без плагина всё сделать, вы в личку пришлите ссылку на свой сайт, я посмотрю хоть что он из себя представляет

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.