Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Отдельный шаблон для информационной страницы Opencart


Recommended Posts

Здравствуйте. В Опенкарт можно создавать информационные странички - о нас, о доставке и так далее. Я бы хотел бы для некоторых отдельных страниц назначить свой отдельный шаблон, которые я заранее сделаю (подключу другие css стили для отображения другого дизайна), добавляю дополнительные блоки и т.д. Больше всего для этих целей мне подходит данный модуль - 

но продажи приостановлены. Подскажите, можно ли как-нибудь вручную создать персонализированные страницы, если нету модуля

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В файле шаблона information.twig проверяйте на information_id и выводите свою вёрстку :) 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Только что, Leingard сказал:

В файле шаблона information.twig проверяйте на information_id и выводите свою вёрстку :) 

 

Ну хоть инструкцию ссылку скиньте как это сделать. А то как будто я знаю, что такое проверяйте.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.