Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не отображаются модули в карточке товаров


Recommended Posts

Всем привет,так и не решил я эту проблему,буду рад если кто нибудь поможет советом. Заливал на тестовый домен файлы из

сайт/catalog

Сайт/Admin

там все работает 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


3 години назад, Aleks9999 сказав:

Всем привет,так и не решил я эту проблему,буду рад если кто нибудь поможет советом. Заливал на тестовый домен файлы из

сайт/catalog

Сайт/Admin

там все работает 

 

информативно..

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Прежде чем помочь Алексу, воспользуемся сервисом: https://genesis-stars.com/experts/luchshie-eksperty/luchshie-ekstrasensy-onlayn/

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


пользуясь случаем хочу передать привет родным и близким
привет!
а теперь рекламная пауза

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


5 часов назад, KomissarJuve сказал:

вообще непонятно что вам надо

Мне надо что бы при открытие макетов и выборе карточки продуктов, указывая модули в любом из блоков левый,правый,верх низ . Любой модуль,категории,html,банера , мне надо что бы они были видны на сайте пользователю. А этого не происходит . Об этом и в теме написано ,не выводятся модули на странице товара.  А должны выводится . Вот и спрашиваю знающих людей которые могут помочь или сталкивались с таким уже 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 годину назад, Aleks9999 сказав:

Мне надо что бы при открытие макетов и выборе карточки продуктов, указывая модули в любом из блоков левый,правый,верх низ . Любой модуль,категории,html,банера , мне надо что бы они были видны на сайте пользователю. А этого не происходит . Об этом и в теме написано ,не выводятся модули на странице товара.  А должны выводится . Вот и спрашиваю знающих людей которые могут помочь или сталкивались с таким уже 

Пишите в ЛС могу сделать за монетку!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.