Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Стикера - не по акции.. Как? Картинкой?


Recommended Posts

ocstore 3.0.2.0

Шаблон Frame

 

Задача - хочу на товарах - сделать акции - стикера. Но не так чтобы они зависили от установленной акции в товаре, или при новинке, или еще что. А просто по моей хотелке - чтобы на фото в тех или иных местах были мои картинки. Вот так:

 

image.png.21f41d83616ed896f1592124d0f2973d.png

 

Может кто знает, каким модулем, такое можно организовать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


39 минут назад, wwizard сказал:

ocstore 3.0.2.0

Шаблон Frame

 

Задача - хочу на товарах - сделать акции - стикера. Но не так чтобы они зависили от установленной акции в товаре, или при новинке, или еще что. А просто по моей хотелке - чтобы на фото в тех или иных местах были мои картинки. Вот так:

 

image.png.21f41d83616ed896f1592124d0f2973d.png

 

Может кто знает, каким модулем, такое можно организовать?

Вот этот посмотри 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


8 минут назад, seregasapsan сказал:

Вот этот посмотри 

 

 

У меня стоит, я не знаю как его замутить под мою задачу. Или как вообще заставить его работать. Автор говорит надо в админке CLASS ID  заменить, а не наю де это и как сделать((

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, wwizard сказал:

 

У меня стоит, я не знаю как его замутить под мою задачу. Или как вообще заставить его работать. Автор говорит надо в админке CLASS ID  заменить, а не наю де это и как сделать((

Этого я тоже не знаю. Попробуй узнать на форуме. Создай тему думаю кто нибудь поможет. 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.