Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Отказ Revolution slider поселе бэкапа


Recommended Posts

Есть сайт на opencart 2.3 https://vitromob.md/

 Владелец просрочил оплату, после чего сайт пришлось восстанавливать из .gz архива, вроде бы все прошло отлично, база подключена, товары\категории работают, все работает, но revolution slider наотрез, я никак не могу сообразить в чем же дело, если кто-нибудь сталкивался или может навести на мысль, буду благодарен за любую помощь

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вам посмотреть надо в целом логи по ошибкам. Там много чего не хватает, в частности изображений.

Если вы шаблон revolution имели ввиду, то у вас сейчас там стоит электро.

 

но и в целом проверьте хостинг, сайт мегадолго грузится, может срабатывают какие-то лимиты

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


скорее всего revolution slider не работает потому что ссылки на картинки указаны на другой домен. Нужно заменить эти ссылки. Там есть такие возможность

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.