Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Красивый, стильный шаблон для ювелирного


Recommended Posts

Друзья, посоветуйте шаблон для ювелирного.

Перелопатил кучу здесь представленных, платных. Не нравится ни один. Многие вообще как будто из прошлого века по внешнему виду. Многие просто не подходят по стилистике. 

Я понимаю, что в CSS можно ручками многое доработать, но мне этого не хочется - я не программист и у меня нет на это времени.

Если искать через гугл - для конкретно ювелирного очень много вариантов шаблонов под opencart3. Но я как-то не решаюсь качать, ибо не уверен: все они на английском, без наверняка поддержки, без уверенности что смогу адаптировать дополнительно без ущерба, потратив кучу времени. 

А на этом ресурсе вообще ничего подобного не нахожу.

Может кто-то встречал что-то подобное: 

 

Заранее спасибо!

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Тематика в большинстве своём лишь маркетинг)

то-есть подойдёт любой понравившийся, не привязываясь к указанной тематике.

разве что модули какие специфичные, но в ювелирке вроде таких уж особенностей нет. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.