Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Оптимизация базы и запросов Opencart 2.x


Recommended Posts

Доброго дня!

 

Есть костомный сайт на Opencart 2.1, в нем есть раздел с кучей записей, записей более 1,5 млн, в таблице oc_url_alias порядка 2млн ЧПУ, сайт жутко висит, долго отзывается за запросы, железка на котором все это делается мощная и выделено для него куча ресурсов, если кто сталкивался подскажите как оптимизировать, INDEX'ы проблемы не решили, вот пример того, что сыпется в slow-log:

SELECT LOWER(`keyword`) as 'keyword', `query` FROM oc_url_alias ORDER BY url_alias_id;
Заранее благодарю

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


40 минут назад, 8373_1484692116 сказал:

SELECT LOWER(`keyword`) as 'keyword', `query` FROM oc_url_alias ORDER BY url_alias_id;

а зачем такой запрос, он же выберет све данные из oc_url_alias ?

я это к тому, что скорее всего надо логику пересмотреть и избавится от этого запроса совсем. А какие еще запросы в slow log попадают

Змінено користувачем i3bepb
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


3 часа назад, i3bepb сказал:

а зачем такой запрос, он же выберет све данные из oc_url_alias ?

я это к тому, что скорее всего надо логику пересмотреть и избавится от этого запроса совсем. А какие еще запросы в slow log попадают

больше ничего не падает

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22 минуты назад, 8373_1484692116 сказал:

больше ничего не падает

Это одна из немногих проблем, с формированием урлов на таком количестве товаров.

Решение есть и не одно - пишите в личку.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.