Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Верстка простых страниц


Recommended Posts

Добрый день! Ищу дизайнера-верстальщика сверстать простые страницы о компании, доставка и оплата. Макеты и текст готовы. Нужны только картинки и сама верстка + отправка писем с некоторых страниц. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрый день, меня зовут Юлия. Я так понимаю у вас сам прототип сайта готов, теперь вам нужна вкрстка и сам дизайн сайта?  

Я веб дизайнер и работаю на Тильде, моугу вам помочь с сайтом все это легко реализовать на тильде, после чего вы сами сможете вносить мелкие правки. 

Интересно узнать тематику сайта ;)  Жду вашего ответа ) 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


45 минут назад, Julia92 сказал:

Добрый день, меня зовут Юлия. Я так понимаю у вас сам прототип сайта готов, теперь вам нужна вкрстка и сам дизайн сайта?  

Я веб дизайнер и работаю на Тильде, моугу вам помочь с сайтом все это легко реализовать на тильде, после чего вы сами сможете вносить мелкие правки. 

Интересно узнать тематику сайта ;) Жду вашего ответа ) 

 

Нет мне нужно из макета сделать страницу на опенкарте http://joxi.ru/1A55RkYfDEvRRA

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


5 часов назад, pir6 сказал:

Ищу дизайнера-верстальщика

Звучит как инженер-философ )

Обычно это разные люди. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Vetroff сказал:

Звучит как инженер-философ )

Обычно это разные люди. 

В штатах это UI/UX developer, рисует и верстает. 

Но у нас такое явление редкость, если говорить про сильного дизайнера или верстальщика)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.