Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Онлайн-видео


remKwadriga

Recommended Posts

Ещё раз здравствуйте. Может кто-то подсказать: существует ли рабочий бесплатный модуль для добавления видео на страницы opencart?

Я пробовал устанавливать модиль для видео из youtube, хоть это и не то, что нужно. У них проблема в том, что ролик не разворачивается на весь экран.

Ещё нашёл среди стандартных модулей "video module", но что делать с ним - вообще не понятно. Где там добавляются ролики, я так и не смог разобраться.

Если нужно будет покупать модуль - я так и скажу начальству. Но мне нужно знать, что я покупаю. Версия opencart - 5.3.1.

Заранее благодарен.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


http://www.opencart...._search=youtube У меня,кажется этот,попробуйте

Спасибо. Но это не то, что нужно.

Нужно добавление видео-роликов именно на страницу, а не к товарам. Хотя и это может в будущем понадобится.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.