Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Хочу сделать Доставка курьером по москве и вторая даставка курьером по Питеру


houseperfumer

Recommended Posts

Хочу сделать Доставка курьером по москве и вторая даставка курьером по Питеру, как добиться этого, в модулях стоит одна доставка курьером ( фиксированная даставка, есть ли похожий модуль или же можно дубль сделать чтоб было два варианта доставки курьером. Сайт http://petmeal.ru Сборка 1,5,4

Мне отвечали на другом форуме, но я так и непонял что к чему, а главное как из модуля сделать дубль

"Я бы сделал на модуле фиксированная даставка два модуля один обозвать доставка по Питеру, второй доствка по Москве и создал бы две географические зоны : Москва и Питер для каждого из модулей.. Что то в этом роде..."

Если это возможно сделать подскажите как. Буду очень блогодарен

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


на opencart.com 10$ стоит.. бери не хочу... да и на сайте дополнение есть, на которой вы свою сборку взяли. И сборка у вас максисторе... поэтому сразу об этом надо писать т.к решение проблем и косяков это не тут, а там - на другом ресурсе!!!!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.