Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не могу найти партнерскую программу


Recommended Posts

OcStore 3.0.2.0

В меню "Маркетинг" не отображается "Партнерская программа" (только маркетинг, купоны и почта)

Где она зарыта? В расширениях нету даже намека на партнерку.

В настройках системы есть возможность установить размер партнерского процента, а в личном кабинете партнера (после регистрации в качестве партнера) нет вообще партнерского функционала.

Змінено користувачем globaltrading
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 year later...
В 26.12.2019 в 14:15, globaltrading сказал:

OcStore 3.0.2.0

В меню "Маркетинг" не отображается "Партнерская программа" (только маркетинг, купоны и почта)

Где она зарыта? В расширениях нету даже намека на партнерку.

В настройках системы есть возможность установить размер партнерского процента, а в личном кабинете партнера (после регистрации в качестве партнера) нет вообще партнерского функционала.

Приветствую. Вопрос решён? Если да, то подскажите как решили, а то я столкнулся с тем же вопросом

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


17 часов назад, Soznanie сказал:

Приветствую. Вопрос решён? Если да, то подскажите как решили, а то я столкнулся с тем же вопросом

Частично решил с помощью этого - http://partnerkaprog.ru/opencart3/

 

Только никак не могу добиться от разраба, чтобы он сделал "статистику партнеров"

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.