Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Автоматическое обновление цены при выборе опций


webwork

Recommended Posts

Наверное одна из самых больных тем. Решение в принципе есть. Полнофункциональный модуль-но платный

Или бесплатный вариант но немного "кастрированный" работает только с опциями списка для картинок или чекбоксов не катит.

Я в JS не силен написать свой ума не хватает.

Может ктото покупал уже платный модуль? отпишитесь как работает? а там может договоримся как то я у вас куплю.

Или может ктото доработал бесплатный вариант? поделитесь плз опытом, направьте на путь истинный))

Заранее всем спс.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Наверное одна из самых больных тем. Решение в принципе есть. Полнофункциональный модуль-но платный

Или бесплатный вариант но немного "кастрированный" работает только с опциями списка для картинок или чекбоксов не катит.

Я в JS не силен написать свой ума не хватает.

Может ктото покупал уже платный модуль? отпишитесь как работает? а там может договоримся как то я у вас куплю.

Или может ктото доработал бесплатный вариант? поделитесь плз опытом, направьте на путь истинный))

Заранее всем спс.

В итоге на какую версию ?
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.