Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

привет

возможно кто то сталкивался с необходимостью назначать chmod файлам кеша картинок на 777

проблема связана с тем что файлы создаются от имени апача у которого прав больше чем у ftp пользователя а в контр панели нет возможности смены владельца файлов

по идее можно через admin/model/tool/image.php

назначить файлам кеша 777 а не дефолтный 644

может кто подскажет так как сам результата не добился

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

проблема связана с тем что файлы создаются от имени апача у которого прав больше чем у ftp пользователя а в контр панели нет возможности смены владельца файлов

странно, что у вас группа ftp имеет меньше прав чем апач, обычно наоборот бывает.

по идее можно через admin/model/tool/image.php

назначить файлам кеша 777 а не дефолтный 644

через эту модель происходит ресайзинг картинок. Но заливаются они через файловый менеджер. Значит менять права нужно в первую очередь в файловом менеджере.

chmod('файл', 0666) - разве не работает?

зачем ставить для картинок 777?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

а можно чуть конкретнее как это добавить ?

спасибо

а вот насчет прав то на всех хостингах где я обитаю по фтп удалить кеш картинок без смены овнера невозможно

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

а вот насчет прав то на всех хостингах где я обитаю по фтп удалить кеш картинок без смены овнера невозможно

На многих хостингах есть возможность поменять "PHP как модуль Апача" на "PHPFastCGI" - обычно помагает
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.