Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Краш ссылок при включении ЧПУ


Happygrave

Recommended Posts

Добрый день! Требуется решить проблемку. Дали на доработку интернет-магазин. Надо сделать ЧПУ. Там сейчас стоят ссылки вида site.ru/index.php?route=product/pr oduct&path=60_114_136&product_id=4886. Если я включу ЧПУ типа Seo Pro, не пропадут ли ссылки на уже забитые категории и товары? Это очень важно, т.к. там уже больше 5000 наименований. Очень нужна Ваша помощь, чтобы избежать возможных неприятностей. Спасибо!
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Дело в том, что в сео урлах ничего не написано... Есть ли возможность их генерировать автоматически? Я видел, что есть джава скрипты, которые это делают. Есть что-то на примете?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Спасибо! Почитал, должно помочь. Пишет, что проставляет урлы, если их ранее не было.

Можете подсказать, есть ли способ сделать откат всего, если же возникнет проблема с данным модом?

Спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Можете подсказать, есть ли способ сделать откат всего, если же возникнет проблема с данным модом?

Да, создать резервную копию базы данных с помощью phpMyAdmin.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Да, создать резервную копию базы данных с помощью phpMyAdmin.

Поддерживаю, вообще перед любыми эксперементами нужно делать бэкапы!!!
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.