Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как изменить сердечко на кнопке "В избранное"


Recommended Posts

Как то я раньше через инспектора в браузере видел что можно эти значки любые ставить. А сейчас не пойму как я тогда на это попал. Сейчас у меня стоит fa fa-heart, обычное, белое, как на скрине указано стрелкой. А мне нужно чтобы оно было как на скрине указано в рамке. Оно не белое, а просто очертание с надписью. Оно наверное тоже fa fa-heart, но как то может быть по другому. Вот эти я видел в инспекторе названия вариантов иконок. Но как попадал на них - не помню...

 

 

Screenshot_17.png

Screenshot_20.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, halfhope сказал:

 

1 час назад, LiLu сказал:

@DarkEinstein fa-heart-o

 

О, да, это оно)) 

А чего у меня сердечко не движется влево? Делаю маргин на 100%, оно проезжает пол пути от центра и останавливается. Вправо например могу двигать сколько угодно.

Я туда ещё текст возле сердечка "Add to favorites" хочу вписать, пока тоже не знаю как, но это уже потом.

Screenshot_21.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@DarkEinstein бросайте это дело если оно не учебное

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.