Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как вывести выбор по производителю или фильтру


Recommended Posts

День добрый!) Поделитесь пожалуйста секретом, как вывести в каталог товаров выбор по производителю либо фильтру как на скрине я нарисовал. Поля уже все сделал в админке, все производители прописал. В фильтре создал группы. И к товарам подобавлял эти фильтра и производителей. Осталось как то этот блок отобразить сбоку...

Screenshot_41.png

Screenshot_45.png

Screenshot_46.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


17 минут назад, DarkEinstein сказал:

Поделитесь пожалуйста секретом, как вывести в каталог товаров выбор по производителю либо фильтру как на скрине я нарисовал.

зачем велосипед строить.

 

 

демка фильтра на сайте - http://demo-fv-seo-2.oc-vier.ru/computers/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, vier сказал:

зачем велосипед строить.

 

 

демка фильтра на сайте - http://demo-fv-seo-2.oc-vier.ru/computers/

Ого, это очень крутой будет)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


44 минуты назад, DarkEinstein сказал:

День добрый!) Поделитесь пожалуйста секретом, как вывести в каталог товаров выбор по производителю либо фильтру как на скрине я нарисовал. Поля уже все сделал в админке, все производители прописал. В фильтре создал группы. И к товарам подобавлял эти фильтра и производителей. Осталось как то этот блок отобразить сбоку...

Screenshot_41.png

Screenshot_45.png

Screenshot_46.png

 

45 минут назад, DarkEinstein сказал:

День добрый!) Поделитесь пожалуйста секретом, как вывести в каталог товаров выбор по производителю либо фильтру как на скрине я нарисовал. Поля уже все сделал в админке, все производители прописал. В фильтре создал группы. И к товарам подобавлял эти фильтра и производителей. Осталось как то этот блок отобразить сбоку...

Screenshot_41.png

Screenshot_45.png

Screenshot_46.png

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Та ну их же ж можно как то через админку выводить. Там есть раздел Дизайн/Макеты. Я просто не делал такого никогда. И не получается методом тыка никак. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.