Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

В opencart 3 в админке пропал колокольчик уведомлений.


Recommended Posts

Прошу помочь. Не могу найти как настроить уведомление в админке в виде колокольчика. Бесплатный модуль не нашел. Кто то сталкивался с подобной проблемой?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26 минут назад, martovytskyi сказал:

Прошу помочь. Не могу найти как настроить уведомление в админке в виде колокольчика. Бесплатный модуль не нашел. Кто то сталкивался с подобной проблемой?

Насколько я помню его вообще нет в 3.х версии

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Fedka сказал:

Насколько я помню его вообще нет в 3.х версии

В том то и дело что нет. Может проще откатить версию админки?  Или заморочиться с реализацией?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 year later...
В 29.05.2019 в 23:02, martovytskyi сказал:

В том то и дело что нет. Может проще откатить версию админки?  Или заморочиться с реализацией?

Здравствуйте! решили вопрос с колокольчиком? тоже такая проблема,очень нужна эта функция

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26 минут назад, marvel сказал:

Здравствуйте! решили вопрос с колокольчиком? тоже такая проблема,очень нужна эта функция

 

 

Змінено користувачем Romti
  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.