Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ошибка в storage


Recommended Posts

Здравствуйте, столкнулся с проблемой  такого характера "Notice: Undefined index: value in ../storage/modification/system/config/catalog.php on line 37"

Вот какой код там http://joxi.net/GrqlOz5H4Y1yDA . Может кто-то подсказать причину проблему, я понимаю что пишет что не находит индекса, но в какой таблице не могу понять.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Ошибка в обработке soo_type.

Указал бы подробнее, но набирать код со скриншота нет желания.

И править надо не в папке modification, т.к. при обновлении кэша модификаторов потеряете изменения.

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

On 4/26/2019 at 5:42 PM, Norn said:

Здравствуйте, столкнулся с проблемой  такого характера "Notice: Undefined index: value in ../storage/modification/system/config/catalog.php on line 37"

Вот какой код там http://joxi.net/GrqlOz5H4Y1yDA . Может кто-то подсказать причину проблему, я понимаю что пишет что не находит индекса, но в какой таблице не могу понять.

проблема была в модуле  seo pro, решил её

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 5 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
В 05.04.2020 в 23:16, am0r сказал:

Да, действительно интересно, как Вы решили проблем? Аналогичная ситуация.

В настройках сервера - нужно выбрать Тип ЧПУ: SEO PRO - и ошибка у меня пропала ...

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.