Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Добрый день! Во время установки Opencar на Denwer  при первом переходе на сайт , пишет: PHP5.4+ Required. Всё сделал по инструкции. Если нужно переключить версию PHP ,подскажите ,пожалуйста ,как это сделать, т.к. я чайник.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


установите OpenServer

он и функциональнее, и проще в использовании, и версии модулей переключаются в настройках кликами мышки :)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Oroi сказал:

Во время установки Opencar на Denwer  при первом переходе на сайт , пишет: PHP5.4+ Required. Всё сделал по инструкции. Если нужно переключить версию PHP ,подскажите ,пожалуйста ,как это сделать, т.к. я чайник.

В официальном Denwer нет php 5.4. Но в интернете есть патчи и даже готовые сборки Denwer php 5.4-5.6. В некоторых есть даже ioncub который может пригодится для некоторых модулей.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.