Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Обновить движок на двух ИМ + новый дизайн + перенос товара


Recommended Posts

Добрый день.

Есть два магазина на ОС 1.5 и ОС 2.0

Задачи:

1. ИМ на ОС 2.0 - апнуть на 3.0 (? стоит ли или 2.3 достаточно?) + перенести (сохранить) товары + есть купленные плагины их бы тоже перенести (Симпла, СЕО ....) + нужен новый дизайн (тема - косметика) девчачий, желательно исполнитель что бы был с хорошим выбором шаблонов

2. ИМ на ОС 1.5 - тоже самое, только товары перенести с п.1 + плагинов нет, их нужно установить (я куппл) - та же симпла, СЕО, мегафильтр

 

И ко всему этому нужна последующая поддержка при появлении потребностей\хотелок\поломок...

 

Жду ваши предложения и хорошего всем дня.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


3 часа назад, sedlex сказал:

Добрый день.

Есть два магазина на ОС 1.5 и ОС 2.0

Задачи:

1. ИМ на ОС 2.0 - апнуть на 3.0 (? стоит ли или 2.3 достаточно?) + перенести (сохранить) товары + есть купленные плагины их бы тоже перенести (Симпла, СЕО ....) + нужен новый дизайн (тема - косметика) девчачий, желательно исполнитель что бы был с хорошим выбором шаблонов

2. ИМ на ОС 1.5 - тоже самое, только товары перенести с п.1 + плагинов нет, их нужно установить (я куппл) - та же симпла, СЕО, мегафильтр

 

И ко всему этому нужна последующая поддержка при появлении потребностей\хотелок\поломок...

 

Жду ваши предложения и хорошего всем дня.

Добрый, пишите в ЛС подробности

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.