Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как назьівается єтот контрол?


Recommended Posts

В опенкарт для установки множественньіх связей товара с другими товарами используется вот такой контрол, как на приаттаченной картинке. Как он правильно назьівается?

Я хочу написать модуль с применением єтого контрола, нго пишу модули плохо,  и мне нужно знать, по какому слову гуглить.

control.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


на скрине отображено "related" - тоесть связанные товары, которые выводятся во вкладке товара под названием "рекомендуемые", контроллера как такового нет, весь код интегрирован в коде товара.

Если речь идёт о "автоподборе", то логика подтягивания товаров через метод autocomplete происходит. 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...
В 09.01.2019 в 15:41, auditor сказав:

на скрине отображено "related" - тоесть связанные товары, которые выводятся во вкладке товара под названием "рекомендуемые", контроллера как такового нет, весь код интегрирован в коде товара.

Если речь идёт о "автоподборе", то логика подтягивания товаров через метод autocomplete происходит. 

Controller и контрол - принципиально разньіе вещи. Контрол - єто, например, select, input button. А Контроллер - термин из мира MVC.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.