Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Перестала работать сортировка товаров


Recommended Posts

Добрый день, не пойму в чем дело, перестала работать сортировка товаров в категориях, OpenCart 2.3

 

Пациент:

Спойлер

 

Причем по умолчанию стоит стандартная сортировка:(порядок сортировки каждого продукта задан в настройках)

if (isset($this->request->get['sort'])) {
            $sort = $this->request->get['sort'];
        } else {
            $sort = 'p.sort_order';
        }

И даже она не работает... 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


39 минут назад, Muller сказал:

В какую сторону копать? Гугл и яндекс об этой проблеме не знают.

Прикрепите модифицированный system/storage/modification/catalog/controller/product/category.php если нет, то оригинал. Либо сами смотрите где $url подмена.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, ibond сказал:

Прикрепите модифицированный system/storage/modification/catalog/controller/product/category.php если нет, то оригинал. Либо сами смотрите где $url подмена.

 

Спасибо, проблема решилась тем, что я обнаружил и изменил код в модификаторе, который изменял сортировку со стандартной на количественную. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 10 months later...
В 05.12.2018 в 02:57, Muller сказал:

 

Спасибо, проблема решилась тем, что я обнаружил и изменил код в модификаторе, который изменял сортировку со стандартной на количественную. 

Добрый день! У меня та же проблема, но я новичок? Можно подробнее про модификатор, желательно с кодом до и после?) Буду признательна.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.