Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Толковый складской учет


prochet

Recommended Posts

Двс. Посоветуйте программу или сервис склада, с существующей синхронизацией с ОС.

Важный момент! нужна синхронизация кол.ва остатка опций весового товара. Тоесть, товар заходит бочками, продается по определенной фасовке в "мл" с учетом скидки (больше фас. -меньше цена за мл) пример

 

МойСклад почти подошел, но там при отгрузке каждый товар нужно менять (кол.во, сумма)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я думаю вам, как представителю бизнеса, в первую очередь должна быть удобна сама система. Ориентируйтесь на свои потребности по учёту. 

Синхронизацию с OC потом можно в большинстве случаев привинтить, даже если она не предусмотрена изначально.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


вам очень толково подсказали, система учета и анализа - это не ОС, не нужно смешивать разное. Создать связь - это одно, а превращать ежа в ужа - это другое

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.