Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Блог, каталог статей, ньюс


lukayr

Recommended Posts

Добрый день! Подскажите уважаемые! Бесплатные модули, для создания блога на ОпенКарт. Я установил какой то то  News_ocStore_Opencart_2.3.ocmod (новости), но не могу понять как у него настроить seo url? Заранее всем спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 часа назад, lukayr сказал:

Добрый день! Подскажите уважаемые! Бесплатные модули, для создания блога на ОпенКарт. Я установил какой то то  News_ocStore_Opencart_2.3.ocmod (новости), но не могу понять как у него настроить seo url? Заранее всем спасибо!

А почему не захотели поставить сборку opencart.cms или opencart.pro? Там это уже вшито...

 

Вы написали в разделе Opencart 3.x, а модуль вы поставили версии 2.3...странно что он вообще работает

Змінено користувачем krluch
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, krluch сказал:

А почему не захотели поставить сборку opencart.cms или opencart.pro? Там это уже вшито...

 

Вы написали в разделе Opencart 3.x, а модуль вы поставили версии 2.3...странно что он вообще работает

Прошу прощения, видимо я просто поторопился не в тот раздел написал, нет сборка 2,3, Вы знаете как в этом модуле настроить seo url? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.